Jdi na obsah Jdi na menu
 


  • Jednoocasý démon – Ichibi no Shukaku (Ičibi no Šukaku), nabývá vzhledu mývala amerického. Tento démon je zapečetěný uvnitř Gaary, kvůli tomuto má Gaara schopnost ovládat písek. Další překlady: Shukaku, Tanuki.
  • Dvouocasý démon – Nibi no Nekomata, má vzhled kočky. Byl zapečeten v Nii Yugito. Byl polapen Hidanem a Kakuzu, když se je snažil jeho Jinchuuriki porazit.
  • Trojocasý démon – Sanbi no Isonade, má vzhled želvy. Nacházel se v jezeře, než se ho pokusil zapečetit Kabuto pomocí kloučka Yuukimara ovládajícího jeho sílu, to mu překazila Listová, ale ani těm se nepovedlo démona polapit, nakonec padnul do rukou Akatsuki po útoku Deidari.
  • Čtyřocasý démon – Yonbi no Sokou (Jonbi no Sokó), nabývá vzhledu nějakého plaza. Tento démon byl spolu se svým Jinchuuriki poražen Kakuzem a nyní patří Akatsuki.
  • Pětiocasý démon – Gobi no Houkou (Gobi no Hókó), nabývá tvaru psa.
  • Šestiocasý démon – Rokubi no Raijuu (Rokubi no Raidžů), nabývá tvaru lasičky.
  • Sedmiocasý démon – Shichibi no Kaku, nabývá tvaru jezevce.
  • Osmiocasý démon – Yamata no Orochi, nabývá tvaru hada (V manze Osmiocasý býk). Jediný z démonů, který přímo spolupracuje se svým Jinchuuriki a společně s ním bojuje, tím pádem z něj dělá velice silného Shinobi, který porazil i Sasukeho, ten bohužel použil Amaterasu a tak ho nakonec polapil a odnesl Akatsuki. I přes to že byl poražen unikl a nyní je hledán.
  • Devítiocasí démon – Kyuubi no Youkou (Kjúbi no Yókó), nabývá tvaru lišky. Tento démon je zapečetěný uvnitř Naruta, který má největší životní sílu ze všech démonů a jako démon nikdy nebyl poražen, ale byl pomocí pečetící techniky Shinigami (bůh smrti) zapečetěn. Naruto už se z části naučil ovládat tuto chakru. Další překlady: Kyuubi, Kitsune.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sfa

(ten kdo ví , 30. 6. 2011 15:23)

vy lofasové deseti Je Juubi a řikal o nem madara Kágum a osmiocasý se menuje Hachibi

desitiocasa stvura

(FEAR, 30. 6. 2010 11:20)

Hej ale je i desiti ocasa stvura a naruto lisku poazi v 299 a bude plne v jeho kontrole

Re: desitiocasa stvura

(admin, 7. 6. 2011 20:36)

nikde sem nic o 10-i ocase neslysel

 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

Saba[Mr] SG-unner

000-000-000

000-000-000

sabamr@centrum.czArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>